Shadow Legion FORUMko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pekareni

+2
reney
Kleid
6 posters

Goto down

Pekareni Empty Pekareni

Příspěvek  Kleid Sun Apr 15, 2007 10:05 pm

Mno, jelikoz v klanu jsou na PKreni ruzne nazory, zde si je muzeme vyrikat... afro
Ja bych nechtel byt Antipk v zadnym pripade... Mam jednu postavu, ktera ma "PK sklony" a s ni se jdu obcas nekam vyradit... Driv jsem prasil v EG lidi nad 20, ale ted se snazim pkrit 30+ (mam 40 lvl).. A tento rozdil levlu se budu snazit udrzovat. Ale neni to prijemne kdyz na vas nabehne 5 antipkcek s B vybavou Very Happy . Sice ve stejne situaci jsou i me koristi, ale ja alespon neutocim ve vetsi skupine...Klidne priznam ze si na stejne lvly jako ja netroufnu... Temer nikdo nepekari stejne lvly... Ale proste: PK jsou svine, antipk taky, ale pk je min, tak podporuju PK...
Mimochodem... kdyz si nad nick date title "Support PK" nebo "Podpora PK", trochu vas to pred PKckama ochrani Smile
A jakou postavu na pekareni? Osobne si myslim ze nejlepsi je dykar... Ma solidni skilly, je silene rychly a vedle guardu muze projit pomoci skillu "Silent Move". Orkove jsou podle me ponekud neprakticky, protoze jsou veeelmi pomali.

Tak mi sem napiste sve nazory, zazitky, historky, vtipne chvilky, dotazy, rady, nadavky, poznatky, problemy, .... ohledne PK(reni) jocolor
Kleid
Kleid

Poeet p?íspivku : 32
Age : 31
Registration date : 14. 04. 07

Návrat nahoru Goto down

Pekareni Empty Re: Pekareni

Příspěvek  reney Sun Apr 15, 2007 10:42 pm

MYSLIM ZE SI SA NUDIL Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
JA SI TEZ RADA PKrim JE TO SRANDA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
AJ KED SU ANTIPK SVINE Very Happy Very Happy JA SI PKrim JEDNA A ONI ZRAZU DOBEHNU 10 A TOMU SA VRAVI fer play What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face
A ZE PK SU SVINE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Laughing
RADSEJ PODPORIM PK AKO ANTI PK ALE SOTEK JE SVINA Twisted Evil Twisted Evil AJ JEHO CELY CLAN Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
reney
reney

Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 28. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Pekareni Empty Pekareni

Příspěvek  Laky CL Mon Apr 16, 2007 8:37 pm

ja bych si dal nakou PK akcicku Twisted Evil treba zabit par nevinejch lidicek do apostate afro
Laky CL
Laky CL

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 15. 04. 07

Návrat nahoru Goto down

Pekareni Empty Re: Pekareni

Příspěvek  Arab Mon Apr 16, 2007 9:52 pm

Anti PK jedine...rikate ze antni PK chodi ve skupinach a bijou nebohe PK a brecite tu jak jsou PK v mensine Evil or Very Mad Evil or Very Mad Kdyz jsem sel do klanu, tak Laky rikal ze si snazime pomahat....ale PK nam jakoby nasi hru kazi aby se pobavili, proto si chci udelat silver rangera proti PK, nikdo ho nedozene a PK dokaze pekne zneprijemnit zivot....ale to az me prestane bavit Marycka, coz jeste chvili potrva, btw do apo ted chodim ja, tak ser na to Laky Laughing Razz
Arab
Arab

Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 29. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Pekareni Empty Re: Pekareni

Příspěvek  Kleid Mon Apr 16, 2007 10:12 pm

ja si myslim ze PK nejsou zli... jen si umej najit lepsi zabavu nez jen monotoni expeni...
Kleid
Kleid

Poeet p?íspivku : 32
Age : 31
Registration date : 14. 04. 07

Návrat nahoru Goto down

Pekareni Empty Re: Pekareni

Příspěvek  Arab Mon Apr 16, 2007 10:58 pm

njn neco na tom bude, bavil jsem se s bratrancem (PK na jinem serveru) a on rikal, ze kdyz prijde cely utahany ze skoly, pusti si L2 a na odreagovani si jde zastrelit par hracu pod Dionem, co naplat, holt maji smulu, ze zrovna expi na spatnem miste. To jen jeden smrkac co dotahl svou postavu na vyssi lvl se chce vybit za to ze dneska dostal spatnou znamku...ale jinak PK nejsou zli Razz
Arab
Arab

Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 29. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Pekareni Empty Re: Pekareni

Příspěvek  Kleid Mon Apr 16, 2007 11:05 pm

hh, dnes ke me v apo bezelo naky pk, ja uz mel stazenou rit ze zas prijdu o 5% a on se me jen zeptal jestli nemam zradlo pro draka Smile)
Kleid
Kleid

Poeet p?íspivku : 32
Age : 31
Registration date : 14. 04. 07

Návrat nahoru Goto down

Pekareni Empty Re: Pekareni

Příspěvek  Angela Tue Apr 17, 2007 8:00 am

no ono to je podle toho jaky PK potkas nektery sou uplne vymasteny(axler a cely fade out..ty desne nesnasim) ale s nekterejma se da v klidu pokecat nebo i pekne pomlatit napr.(sotek, Bilitalent...)
Angela
Angela

Poeet p?íspivku : 51
Age : 32
Registration date : 30. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Pekareni Empty Re: Pekareni

Příspěvek  Dwalin Tue Apr 17, 2007 7:36 pm

Toš já mám k PKřeni kladnej vztah. Mam par kamosu na servru se kteryma chodim pkrit. Nejradsi ze vseho mam kdys se ti lidi kery zabiju naserou a hned volaji členy clanu o pomoc. Hacek je jen v tom kdys jich přide moc santa Jednou sem mel tak spatnou naladu ze sem si zasel pro zariche a celý EG sem pokosil i s cata Wink
Dwalin
Dwalin

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 17. 04. 07

Návrat nahoru Goto down

Pekareni Empty Re: Pekareni

Příspěvek  Kleid Tue Apr 17, 2007 7:40 pm

hhh... do eg... tam clovek potka 3 skupiny lidi - lvl 20-30 co tam chodej expit a pak pk a antipk na high lvlu Smile
Kleid
Kleid

Poeet p?íspivku : 32
Age : 31
Registration date : 14. 04. 07

Návrat nahoru Goto down

Pekareni Empty Re: Pekareni

Příspěvek  Arab Wed Apr 18, 2007 8:54 pm

Dwalin napsal:Toš já mám k PKřeni kladnej vztah. Mam par kamosu na servru se kteryma chodim pkrit. Nejradsi ze vseho mam kdys se ti lidi kery zabiju naserou a hned volaji členy clanu o pomoc. Hacek je jen v tom kdys jich přide moc santa Jednou sem mel tak spatnou naladu ze sem si zasel pro zariche a celý EG sem pokosil i s cata Wink



hmm, super... Neutral
Arab
Arab

Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 29. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Pekareni Empty Re: Pekareni

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru